علاقه مندی (0)
0
واحد بازرگانی و فروش
09120166961
پشتیبانی
24 ساعته
0

سوالات متدال

نویسنده: مدیر وب سایت

درصورتی‌که سؤال خود را در میان موارد زیر پیدا نکردید، از طریق واحد بازاریابی و فروش می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید. پشتیبان بلکه در تمام روزهای هفته از ساعت 9 الی 17 (به‌جز پنجشنبه از ساعت 9 تا 14 و جمعه) آماده خدمات‌رسانی و پاسخگویی به شما عزیزان است.

سفارش‌های من چه زمانی به دست خواهد رسید؟

ارسال سفارشات شما تا حداقل 24 ساعت و حداکثر 48 ساعت بعد از ثبت سفارش انجام می‌شود. مدت‌زمانی که طول می‌کشد تا سفارشات توسط پست پیشتاز به مشتریان عزیز تحویل داده شوند، بسته به فاصله حداکثر تا 3-5 روز کاری است.

هزینه ارسال سفارشات چقدر است؟

در صورت انتخاب گزینه پست پیشتاز، هزینه ارسال طبق تعرفه اداره پست خواهد بود. این هزینه در حال حاضر 30 هزار تومان است. با انتخاب گزینه تیپاکس می‌توانید از خدمات پس‌کرایه این شرکت نیز بهره بگیرید.

در صورت معیوب یا شکسته بودن محصول، آیا امکان مرجوعیت وجود دارد؟

می‌توانید اطمینان داشته باشید که تمام محصولات فروشگاه بلکه پیش از بسته‌بندی و ارسال ازنظر سلامت و تاریخ انقضا موردبررسی قرار می‌گیرند. بااین‌حال، در صورت وجود هرگونه نقص یا شکستگی در سفارشات خود، تا حداکثر 24 ساعت بعد از تحویل می‌توانید با واحد بازرگانی و فروش تماس گرفته و برای مرجوعیت کالا اقدام کنید.

از کجا بفهمیم جنس تاریخ گذشته ارسال نمی‌شود؟

فروشگاه بلکه یک واحد پخش محصولات آرایشی و بهداشتی است. بنابراین، محصولات به‌طور مداوم در حال شارژ شدن است. از طرف دیگر، تاریخ انقضای تمام سفارشات پیش از بسته‌بندی و ارسال بررسی می‌شوند.